Audiobiel

Kontakt: Dział handlowy: 601 969 011, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekty

Tak było... Wraz z powstaniem firmy Audio Biel rozpoczęliśmy projektowanie studiów radiowych oraz akustyki pomieszczeń emisyjnych.
 
W celu kompleksowej obsługi poszerzyliśmy zakres projektów o emisyjne systemy antenowe UKF, których do 2004 roku zaprojektowaliśmy około 30. przy współpracy z firmą ANEX. W wyniku zainteresowania naszą pracą w dziedzinie instalacji, w 2001 roku nasza firma powiększyła swoją ofertę dla klientów o projektowanie szeroko pojętych radiowych systemów telekomunikacyjnych.
 
Rozwój firmy i kolejne zlecenia pozwoliły nam rozbudować dział projektowy o branże konstrukcyjno-budowlaną, a następnie o elektryczną.
 
A teraz... Każdego roku projektujemy ponad 100 linii radiowych i kilka stacji bazowych.
Projektujemy konstrukcje podantenowe, mosty kablowe, trasy kablowe i systemy antenowe na różnych obiektach: budynkach, halach, wieżach, kominach. Dodatkowo przygotowujemy wnioski UKE.
 
Projektujemy także sieci strukturalne oraz sieci wewnętrzne GSM UMTS.
Początek każdego projektu to wizja na obiekcie, inwentaryzacja miejsca instalacji, zbieranie materiałów na temat historii obiektu ( migracja anten, rozbudowa obiektu)..
 
To ważny moment, by ocenić możliwości postawienia lub zawieszenia konstrukcji, a na niej anten. Trzeba przy tym uwzględnić wymagania klienta, zalecenia producentów systemów telekomunikacyjnych oraz warunki panujące na obiekcie . Nierzadko wspólnie z projektantem na wizję jedzie też przedstawiciel działu instalacji naszej firmy, który będzie nadzorować już sam montaż zaprojektowanego systemu. Jego cenne wskazówki są również bardzo istotne dla projektanta.
 
Kolejny etap to konsultacje między poszczególnymi projektantami z różnych branż oraz przedstawicielami klienta. Powstają odpowiedzi na ważne pytania dotyczące zakresu inwestycji, jej bezpieczeństwa dla danego obiektu. To właśnie BEZPIECZEŃSTWO jest dla nas sprawą priorytetową.
 
Naszą dewizą jest dokładność wykonania i projektowanie z dostosowaniem się do systemów telekomunikacyjnych, które będą montowane. Staramy się optymalizować montaż z myślą o późniejszych użytkownikach.
 
Potencjał firmy pozwala nam na podejmowanie coraz to większych i trudniejszych zagadnień związanych z budową systemów telekomunikacyjnych.

Oferta