Audiobiel

Kontakt: Dział handlowy: 601 969 011, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instalacje

Projektujemy, Wykonujemy, Uruchamiamy...

  • Radiolinie
Specjalizujemy się w projektach i instalacjach transmisji danych z wykorzystaniem linii radiowych. Dotychczas instalowaliśmy anteny o średnicy do 3,3m. Najdłuższe łącze, jakie uruchomiliśmy miało 63km, najwyżej zawiesiliśmy antenę na wysokości 220m ( maszt telekomunikacyjny). W celu instalacji anten o takich gabarytach,  wykorzystujemy indywidualne przyrządy odpowiednio do tego przez nas zaprojektowane. Zespół instalatorów ciągle podnosi kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach, a przede wszystkim podejmując się coraz trudniejszych i wymagających instalacji.
 
  • Radiodostępowe stacje bazowe i abonenckie
 
Dzięki naszym klientom, mamy możliwość budowy systemów antenowych stacji bazowych GSM/DCS/UMTS oraz stacji bazowych operatorów internetowych , dostawców łącz szerokopasmowych. Projektujemy i budujemy stacje bazowe "pod klucz" od koncepcji stacji , przez jej zaprojektowanie i wybudowanie wraz z formalnościami administracyjnymi.
 
  • Systemy antenowe
Od początku istnienia firmy zajmujemy się instalacją systemów antenowych UKF dla stacji radiowych (i nie tylko), doborem systemu do wymagań koncesyjnych oraz optymalizacji torów w.cz. 
 
  • Sieci strukturalne
Ze względu na kompleksowość usług, jakie wykonujemy, budując system radiokomunikacyjny nasi klienci oczekują również wykonania części związanej z rozprowadzeniem sygnału w pomieszczeniach tzn. z budową sieci strukturalnej. Posiadamy doświadczenie oraz odpowiednie certyfikaty budowy takich sieci - certyfikat KRONE. Od początku istnienia firmy wykonujemy sieci strukturalne dla stacji radiowych w trakcie ich budowy. Posiadamy miernik do pomiaru jakości sieci firmy FLUKE.
 
  • Sieci wewnętrzne GSM UMTS
Dzięki naszym doświadczeniom poszerzyliśmy zakres usług o projektowanie oraz instalację wewnętrznych sieci GSM/DCS/UMTS w dużych obiektach kubaturowych (typu galerie handlowe) na terenie całego kraju. W swoich projektach łączymy wymagania operatorów dotyczące planowanych zasięgów odbioru sygnału z wymaganiami ochrony środowiska , czyli emisji PEM z naszych anten oraz doborem struktury systemu anten, tak by inwestycja była zoptymalizowana pod względem finansowym
 
 
ORAZ
 
  • Serwisujemy i utrzymujemy obiekty telekomunikacyjne
Po utworzeniu oddziałów na terenie Polski południowej jesteśmy w pełni dyspozycyjni w zakresie kompleksowej obsługi obiektów telekomunikacyjnych oraz usuwania awarii.
 
  • Prowadzimy konsultacje i doradztwo techniczne w zakresie systemów telekomunikacyjnych
Nasi pracownicy posiadają nie tylko odpowiednie wykształcenie, ale bogate doświadczenie i dlatego korzystając z ich szerokiej wiedzy, a także dzięki współpracy z naukowcami Politechniki Wrocławskiej zawsze skrupulatnie odpowiadamy na wszelkie pytania z zakresu telekomunikacji.
 
  • Robimy pomiary oraz ekspertyzy specjalistyczne
Posiadamy odpowiedni sprzęt i wiedzę, by wykonać ekspertyzę obiektów telekomunikacyjnych i systemów telekomunikacyjnych z zakresu bezpieczeństwa i wpływu na środowisko.

Oferta